آیا میخواهید بهترین هارا به آسانی پیدا کنید؟ (نقد مشاغل)

حتما برایتان پیش آمده که است برای صرف شام به دنبال بهترین رستوران شهر بگردید و یا برای سفر به دنبال رزور بهترین هتل باشید و حتما می دانید که یافتن بهترین ها چقدر سخت و دشوار است.در این هنگام است که نیاز به یک مرجع برای یافتن بهترین های هر عرصه بیش از پیش احساس می شود.مرجعی که در آن خبری از تبلیغات اغراغ آمیز نباشد و افرادی عادی مانند خودتان در هر زمینه ای بهترین ها را انتخاب کنند.مرجعی که بتوان مشاغل و مکان های مختلف را نقد کرد و در مورد آنها با دیگر کاربران به بحث و گفت و گو نشست.
وب سایت “راپروتس” همان مرجعی است که مدت هاست به دنبالش می گردید.بستری مناسب برای انتخاب و شناسایی بهترین ها.به بیان بهتر راپورتس یک بانک اطلاعات مشاغل معمولی نیست و قابلیت هایی را در خود جای داده است که باعث می شود نسبت به عضویت در آن ترغیب شوید.راپورتس یک شبکه اجتماعی با رویکردی جدید است و مهم ترین وجه تمایز آن کاربر محور بودن آن است.

راپورتس چیست؟ (http://raports.com)
وبسایت “راپورتس” یا “راپورت ها” با هدف شناسایی بهترین ها راه اندازی شده است و همان گونه که گفته شده کارکردی مشابه شبکه های اجتماعی دارد بدین صورت که ابتدا باید عضو سایت شوید.سپس به عنوان یکی از اعضای این مجموعه می توانید هر جا که می روید اعم از رستوران،کافی شاپ،آرایشگاه،سالن های ورزش،بدنسازی،استخر،ساعت سازی،پوشاک و البسه را در راپورتس به همراه نقشه گوگل و آدرس و شماره تماس ثبت کنید و یا درباره آن مکان یا آن شغل نقدی نوشته و نظر بقیه اعضا را جویا شوید.دیگر کاربران نیز میتوانند به مکان ثبت شده توسط شما امتیاز دهند.همچنین می توانید عکس هایی که در آن مکان گرفته اید را در سایت با دیگر اعضا به اشتراک گذاشته و Like از آنها بگیرید.لارم به ذکر است که راپروتس به سیستم ضد تقلب مجهز است به این معنی که هر کاربر فقط یک بار می تواند به یک شغل یا یک مکان امتیاز دهد.
یک قابلیت خلاقانه
یکی از قابلیت های جالب راپورتس این است که هر صفحه ای میتواند توسط صاحب اصلی آن کسب و کار اداره شود.به عنوان مثال اگر شما صاحب یک رستوران باشید و رستوران شما قبلا و توسط شخص دیگری در راپورتس ثبت شده باشد می توانید با کلیک بر روی گزینه”ادعای مالکیت” و تائید ادعای خود،تبدیل به ادمین یا مدیر صفحه رستوران خود در راپورتس شوید.
راپروتس از جمله وب سایت هایی است که جای خالی آن به شدت احساس می شد. در کل وبسایت راپورتس سعی دارد به منبعی برای نگهداری و اشتراک گذاری امتیازات و ارزیابی های مشاغل تبدیل شود. بدین ترتیب که هرگاه فردی خواست مثلا در هتلی اقامت داشته باشد،با مراجعه به راپورتس و خواندن نقد های افرادی که قبلا در این هتل اقامت داشته اند با امکانات و کاستی های آنجا آشنا شود و انتخاب بهتری داشته باشد. 

متن از سینا علوی


انجمنهای اکیپ دات کام
olimpbet uz Melbet Mostbet