فروش «كلاه قرمزی و بچه ننه» از مرز سه ميليارد تومان گذشت

فیلم سینمایی ‌«كلاه قرمزی و بچه ننه» به کارگردانی ایرج طهماسب در تهران و شهرستان‌ها به فروش سه میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان دست یافت. فيلم که از عید فطر در سینماهای سراسر کشور به اکران عمومی رسید، در تهران دو میلیارد و ۱۵۰ میلیون و در شهرستان‌ها یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان فروش داشته است.
سینمای ایران این روزها با فروش خوب و بی‌سابقه «کلاه قرمزی و بچه ننه» مواجه شده است؛ فیلمی که توانست بعد از یک رکود شش ماهه در سینما مخاطب را با خود همراه کند. در این شرایط بعد از مدت‌ها صاحبان فیلم رغبت به نمایش فیلم‌هایشان در سالن‌های کم‌فروغ و خاموش سینماها را پیدا کردند و مشتاق به ارائه فیلم برای حضور در جدول اکران شدند.

مخاطب «کلاه قرمزی و بچه‌ ننه» تنها کودکان نیستند، مخاطب این فیلم کودکانی هستند که خانواده‌هایشان را با خود همراه می‌کنند و صاحبان اثر به قدری هوشمندانه آن را ساخته و پرداختند که بتوانند بزرگسالان را نیز با خاطرات این عروسک همراه کنند. این فیلم پتانسیل جذب تمام اقشار اعم از کودک، نوجوان و بزرگسال را در خود دارد‌. این فیلم در سال 73 نیز با قیمت بلیت کمتر از 100 تومان در تهران بیش از 150 میلیون تومان فروش داشت و مخاطب بالایی را با خود همراه کرد.


انجمنهای اکیپ دات کام
bwin