Warning: Illegal string offset 'userid' in [path]/includes/functions.php on line 509

Warning: Illegal string offset 'userid' in [path]/includes/functions.php on line 512

Warning: Illegal string offset 'membergroupids' in [path]/includes/functions.php on line 441

Warning: Illegal string offset 'membergroupids' in [path]/includes/functions.php on line 443

Warning: Illegal string offset 'usergroupid' in [path]/includes/functions.php on line 452

Warning: Illegal string offset 'usergroupid' in [path]/includes/functions.php on line 518

Warning: Illegal string offset 'userid' in [path]/includes/functions.php on line 518
وارد کردن اطلاعات حساس در cpanel - اکیپ دات کام

بازگشت   اکیپ دات کام > فنی و تخصصی > انجمن طراحان وبسایت > PHP

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش
قدیمی07-07-2015 #1

mahdi936
عضو جدید

پروفایل کاربری mahdi936

ثروت: 61,315 تومان
تشکرها: 0
پیش فرض وارد کردن اطلاعات حساس در cpanel

با سلام به دوستان عزیز

در حال حاضر دارم اولین سایتم رو پیاده سازی میکنم، و از cpanel برای مدیریت اطلاعاتم استفاده می کنم، سوالی که برای من پیش امده این هستش که ، به عنوان مثال اگر من یک فرم تماس با فرمت php درست کنم و بخوام داخل سایت اپلود کنم از کدوم قسمت cpanel باید استفاده کنم؟ چون این فایل حاوی اطلاعات مهمی مانند پسورد دیتابیس هستش، اگر داخل قسمت public_html اپلود بشه ، مشکلی از لحاظ امنیت برای این فایل وجود نداره؟
mahdi936 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

تبلیغات در اینترنت | فروشگاه و سرگرمی
پاسخ
ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

موضوعات و تاپیک های مشابه و مرتبط با تاپیک این صفحه به شرح زیر است:
موضوع نویسنده موضوع انجمن پاسخ ها آخرين نوشته
رازهای برقراری ارتباط با مردان salome انجمن علمی روانشناسی 3 03-16-2013 05:14 PM
نکاتی در خانه داری که باعث صرفه جویی در وقت تان می شود salome خانه و خانواده 0 03-11-2013 10:06 PM
چگونه می توان اطلاعات یک هارد دیسک خیس شده را بازیابی کرد؟ Geo کامپیوتر و IT 0 11-23-2012 10:21 PM
با وارد کردن این کد 50پیام کوتاه رابگان هدیه بگیرید!!! Rain موبایل و smartphone 14 11-17-2012 08:50 PM
معرفی رشته های دانشگاهی: مهندسی فناوری اطلاعات star_alone کنکور 1 10-03-2012 10:18 AM