۱۰ راه افزایش اعتماد به نفس

چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۵
مهمترین عاملی که جلوی عملی کردن خیلی از آرزوهایمان را میگیرد عدم اعتماد به نفس و ترس از شکست است. باید از خود بپرسیم ما چقدر توانسته ایم بر این ترس فائق بیاییم؟...
اگر از عدم اعتماد به نفس رنج میبرید آیا راهی برای افزایش آن وجود دارد؟ مسلما بله! قصد داریم 10 تکنیک به شما معرفی کنیم تا بتوانید راههای غلبه بر این ترس از شکست را تمرین نمائید:

1- به ظاهرتان بیشتر رسیدگی نمائید


شاید به نظر خیلی واضح برسد اما یک حمام سریع و لباسی اتو کشیده قبل از بیرون رفتن از منزل تصور شما را از خودتان ارتقا میدهد و به وضوح میتوانید این تاثیر را در نگاه دیگران نیز ببینید.

2- در مورد ظاهرتان خیال پردازی نمائید


همه ما تصوری روحجی از ظاهر خودمان داریم و فکر میکنیم همیشه و در همه شرایط آنطور به نظر می آییم. اما این تصور درستی نیست. بهتر است گاهی اوقات در مورد ظاهرمان خیال پردازی کنیم و با خود بیاندیشیم که زیباترین مشخصه ظاهریمان چیست و یا کدام بخشهای ظاهریمان نییاز به رسیدگی بیشتری دارند؟

3- مثبت اندیشی


به خودی خود کار بسیار مشکلی است که بتوانیم افکار خود را مدیریت کنیم اما در این راه اعمالی هست که میتوانند حسابی مفید باشند, مثلا ورزش روزانه و مستمر مانند شنا یا دویدن میتوانند با آزاد کردن سروتونین در مغز در شادابی ذهن نقش بسزایی داشته باشند.

4- افکار بد به دور


این مورد نقش کلیدی در موفقیت مورد قبل نیز دارد. باید یاد بگیرید از افکار منفی بپرهیزید, از گفتگو های منفی دوری کنید حتی با خودتان هم رودربایستی نداشته باشید. مثلا وقتی دارید در پارک ورزش میکنید اگر این فکر به ذهنتان آمد که ورزش را تعطیل کنید و بروید منزل استراحت کنید ... سعی کنید نادیده اش بگیرید.

5- مهربان و بخشنده باشید


مهربان بودن با دیگران و بخشنده بودن برای خود یکی از راههای مهم خوب بودن و احساس خوب داشتن است. تا خود را نبخشید دیگران هم نمیتوانند ببخشندتان. همواره به یاد داشته باشید که خداوند بسیار مهربان و بخشنده هستند و توبه پذیری و بخشایندگی خداوند بدون شک محقق میشود. از ما حرکت از خداوند برکت.
اعتماد به نفس آرامش اعصاب خود باوری اعتماد افزایش

6- با آرامش صحبت کنید


شاید خیلی ساده بننظر برسد اما بسیاری کارآمد است. افرادی که آرامتر صحبت میکنند بیشتر شنیده میشوند و بیشتر مورد اعتماد واقع میشوند. افرادی که برای حرف خودشان احترام قائل نباشند و دوست نداشته باشند شنیده شوند تند تند صحبت میکنند و حتی خودشان هم حوصله خودشان را ندارند.

7- غوز نکنید


شما وقتی که کشیده و با اعتماد به نفس بیاستید احساس بهتری خواهید داشت, اما افرادی که خمیده راه بروند حس اعتمادی با این نوع راه رفتنشان در دیگران ایجاد نمیکنند. میتوانید تجسم کنید که طنابی از آسمان سرتان را به بالا کشیده است, جذاب و چهارشانه هستید و همه راه رفتن شما را تحسین میکنند.

8- برای خود اهداف کوتاه مدت تعیین کنید


یکی از اشتباهات رایج عامه مردم این است که اهدافشان بسیار بزرگ است و اگر به آنها نرسند سرخورده و افسرده میشوند. شما به جایش سعی کنید اهدافی دت یافتنی برای خودتان تعیین نمائید. هرچقدر به اهداف بیشتری برسید احساس رضایت بیشتری خواهید داشت.

9- هرماه یکی از عادات بدتان را کنار بگذارید


میتوانید این ماه سیگار کشیدنتان را کم کنید یا حتی کنار بگذاریدش؟ فردی که خودش را دوست داشته باشد به بدنش آسیب نمیرساند. می توانید از ماه بعد روزها 10 دقیقه زودتر از خواب بیدارشوید؟ با اصلاح عادات ناصحیح به رضایت قلبی بیشتری برسید.

10- لبخند بزنید


مطمئن باشید که با لبخند جذاب تر و دوست داشتنی تر به نظر می آیید. آدمهای اخمو و عبوس دوستان کمتری دارند.
ضمنا به عنوان یک وسیله کمکی میتوانید از دست بندهای پاور بالانس و تاثیرات مغناطیسیش بر ذهن نیز بهره ببرید.

خرید دستبند پاور بالانسبر حسب تحقيقاتي نشان داده شده است ڪه در اطراف جسم انسان هاله انرژيڪي قرار دارد ڪه از روي آن ميتوان به بسياري از بيماريهاي فرد پي برد ، براي مثال اگر ڪليه شما داراي ناراحتي باشد قبل از بروز درد جسماني ، هاله انرژي شما در آن قسمت داراي حفره ميشود ڪه اين موضوع با اسڪن ڪردن هاله شما توسط دستگاه هاي مخصوص قابل مشاهده است ، حال براي درمان چه ڪاري ميتوان انجام داد.اعتماد به نفس آرامش اعصاب خود باوری اعتماد افزایش
اعتماد به نفس آرامش اعصاب خود باوری اعتماد افزایش
اعتماد به نفس آرامش اعصاب خود باوری اعتماد افزایش
اعتماد به نفس آرامش اعصاب خود باوری اعتماد افزایش
اعتماد به نفس آرامش اعصاب خود باوری اعتماد افزایش
پاور بالانس شامل دو هولوگرام است ڪه با ساتع ڪردن فرڪانسي خاص ، هاله انرژي شما را تا حد ايده آل شما تقويت ڪرده ، تعادل ، انعطاف پذيري ، قدرت ، تمرڪز ، يادگيري شما را افزايش داده و از استرس و تنش شما ميڪاهد ( البته شما را به حد ايده آل خود ميرساند نه فراتر) و همچنين با دور ڪردن نسبي فرڪانس هاي منفي مانند موبايل و مايڪرو ويو باعث ميشود شما از زمين و طبيعت بيشتر انرژي بگيريد . ڪارڪرد اين هولوگرام مشابه سنگهاي ڪريستال يا دستبندهاي مسي است با اين تفاوت ڪه ماندگار است و تمام نميشود، با استفاده ڪردن از پاور بالانس به طور قابل ملاحظه اي قدرت و تعادل شما بالا ميرود ڪه ڪاملا قابل لمس است علاوه بر آن به ڪمڪ دستگاه هاي موجود در بيمارستان ها و مراڪز درماني ميتوانيد بزرگ شدن هاله انرژي خود را به هنگام استفاده از آن مشاهده ڪنيد ، بسياري از ورزشڪاران و چهره هاي معروف دنيا از جمله ڪريستين رنالدو از اين هولوگرام استفاده ميڪنند.اعتماد به نفس آرامش اعصاب خود باوری اعتماد افزایش
اعتماد به نفس آرامش اعصاب خود باوری اعتماد افزایش
اعتماد به نفس آرامش اعصاب خود باوری اعتماد افزایش
اگر درباره متافيزيڪ خوانده باشيد ميدانيد با انرژي درماني به مرور زمان ميتوان اين هاله را ترميم ڪرده و به دنبال آن بيماري جسمي شما هم درمان ميگردد . علاوه بر آن وقتي هاله انرژي شما ضعيف ميشود شما در معرض بيماري هاي روحي از جمله افسردگي قرار ميگيريد و همچنان جسم شما تا حدي ناتوان تر ميگردد ، ڪه با مديتيشن ميتوانيد به مرور زمان هاله خود را قويتر ڪرده و از طبيعت و ڪائنات انرژي بيشتري بگيريد. حال پاور بالانس چه ڪار ميڪند؟
آيا از دستبندهاي تڪراري و قديمي خسته شده ايد؟
آيا به دنبال دستبندي زيبا و متفاوت با خصوصيات پزشڪي و انرژيڪي هستيد؟
مطمئنا دستبند بي نظير پاوربالانس بهترين انتخاب براي شماست
طرح برگزيده سال2011
با ڪيفيت بي نظير و طراحي مدرن
تقويت فوق العاده هاله انرژي به صورت ڪاملا علمي و عملي
با پاور بالانس حيرت همگان را بر انگيزيد
با ظاهري جالب و كيفيتي بي نظير …
با پاور بالانس آرامش واقعي در دستان شماست
روش خرید: برای خرید پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول مورد نظر را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید.تلفن پشتیبانی: ۰۹۲۱۰۸۳۲۰۶۹ (آقای جُمهری)
خرید پستی این محصول با قیمت ۱۱۸۰۰ تومان و پرداخت در محلخرید ( ۱۱۸۰۰ تومان)
پرداخت بعد از تحویل درب منزل شما
 
کامنت دیگری برای این مطلب موجود نیست.
ارسال کامنت و نظر برای این نوشته:


پیام شما دریافت شد و پس از تایید نمایش داده خواهد شد.